Hakkımızda

ZeDoor Otomatik Kapı Sistemleri

ZeDoor Otomatik Kapı Sistemleri uzun yıllardır otomatik kapı sistemleri sektöründe faaliyette bulunmakta olup, yüksek teknoloji ve malzeme kalitesinden ödün vermeden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve çağdaş çözümlerle “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine bağlı, ihtiyacınıza en uygun ve en kaliteli modeli projelendirerek uygulayan ZeDoor Otomatik Kapı sistemleri, proje aşamasından teknik servis aşamasına kadar yüksek kalite ve uygun fiyat garantisini sunmaktadır.

Son teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri de yakından takip ederek ürünlerine uygulayan ZeDoor Otomatik Kapı Sistemleri , aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarına da aralıksız devam etmektedir.

ZeDoor Otomatik Kapı Sistemleri ekibi olarak müşterilerimizin otomatik kapı sistemleriyle ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek amacıyla, Dünya’da konuyla ilgili fuarları takip etmekte, eğitimler almakta ve Dünya’daki sektörel standartların tümüne projelendirme aşamasından itibaren sadık kalarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı prensip haline getirmiştir.
Başılıca hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir.