Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri

Güvenlik gerektiren yerlerde kullanımı gerçekleştirilen mantar bariyer sistemleri, belediyelerin yayalaştırma projesi uyguladıkları sokak ve caddelerde sık sık kullanılmaktadır. Mantar bariyer, tesis girişlerinde , alışveriş merkezlerinde, , bina giriş kapılarında güvenliğin sağlanması açısında kullanılan sistemlerdir. Mantar bariyerler, pnömatik ve hidrolik mantar bariyer olmak üzere ikiye ayrılır.Pnömatik ve Hidrolik sistemlerim her ikisinde de led’li mantar bariyer olarak üretilmektedir.

Neden Mantar Bariyer ?

Mantar bariyer sistemlerinin tercih edilmesi sebeplerden biri hem görsel olması hem de diğer bariyer sistemlerine göre daha kaliteli olmasıdır. Mantar bariyer sistemlerinin uygulandığı alanlar geniştir. Bu sebepten belediye ve büyük firmalar önlerinde güvenliğin sağlanması, araç trafiğinin kontrolü açısından mantar bariyer tercih sebebi olmaktadır.

Mantar bariyer sistemleri darbeye ve paslanmaya dayanıklı olması ile uzun süre sorunsuz

kullanılmaktadır. Çevre ve insan hayatının güvenliğini sağlamak adına mantar bariyer sistemleri ile bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Mantar bariyer sistemleri, uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş, buton ve ogs’li geçiş sistemi ile çalışabilecek şekilde üretilebilmektedir. Mantar bariyer sistemleri aynı zamanda istenilen çap ve yüksekliğe göre de üretilmektedir. Güvenliğin Sağlanması Adına Mantar Bariyer Sistemleri İnsan hayatında güvenlik olmazsa olmazdır. Bu güvenliğin sağlanması için kimi zaman insan gücünün yetersiz olduğu durumlarda bulunmaktadır. Bu nokta da bariyer sistemleri insan hayatına girmektedir. Bariyer sistemleri ile birçok tehlikenin önüne kolayca geçilmektedir. Özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde mantar bariyer sistemlerigüvenliğin sağlanması açısında oldukça önem arz etmektedir.

Aynı zamanda Mantar bariyer otopark alanınızı kişiselleştirmenize yardımcı olduğu gibi güzel bir görünüm sağlar

Bariyer fiyatlarını etkileyen faktörleri için lütfen tıklayınız…

mantar-bariyer-2
mantar-bariyer