Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Motorları Hava şartlarından etkilenmeden arabanızın içinden kapınızı kolayca açarak giriş yapmanızı sağlar. Kontrol ünitesi motorun üzerindedir. Fotosel ve flaşör bağlanabilir, opsiyonel olarak batarya kullanılabilir.

Motorun modeline göre hızları değişebilir, çalışma sıcaklığı -20 +40 c dir.Yeni tip motorlarda motorun hızı saniyede 67 cm kadar çıkmakta yavaş başla yavaş dur ve obje algılama özellikleri vardır.

Motor hızı ve baskısı kontrol kartı üzerinden ayarlanabilir.
Dairesel ve yana açılır bahçe kapıları için otomatik açma ve kapama. Birbirleriyle uyumlu Hörmann garaj kapısı ve bahçe kapısı motorlarının her ikisini tek kumanda ile çalıştırabilirsiniz.

Motorlu bahçe kapısının avantajları
  • Artık manuel çabaya gerek yok! Bahçe kapınızı arabanızdan inmeden, kaldırıma park etmeden veya ziyaretçiler için evinizden çıkmadan açıp kapayabilirsiniz.
  • Evinizin güvenlik seviyesini arttırabilirsiniz
  • Bahçe kapısını, yan kapıyı ve garaj kapısının açılışını tek bir komutla kontrol edebilirsiniz.
Motorlu bahçe kapısı, bağlantılı bahçe kapısı!

Motor takıldıktan sonra, bir TaHoma box ekleyerek garaj kapınızı akıllı telefonunuzdan kontrol edebilir, kapınızın kapalı olup olmadığını kontrol edebilir, komşularınız veya teslimat sürücüleri için bahçe kapısını açabilirsiniz vs. Bu aynı zamanda Somfy’nin ev otomasyonudur da!

Nice bahçe kapısı motorları (yana kayar kapılar) segmentinde profesyonel italyan motorlara sahip bir markadır. Türkiye pazarının büyük bir bölümüne hizmet veren nice kaliteli nice servisi ile müşterilerinin taktirini her zamana kazanmıştır.

Hayatımızın birçok alanında değişik tür ve yerlerde kapılar kullanmaktayız. Binalar, iş hanları, bahçeler, garajlar, hastaneler ve çok daha fazla sayabileceğimiz noktalarda sürekli bir takım kapılardan geçmekteyiz. Hayatımızı oldukça kolaylaştırmak, daha fazla kontrol sağlamak ve insan faktörüne bağlı bir takım hataları azaltmak amacı ile kapılar teknolojiden de faydalanarak otomatikleşmiştir. Elbette otomatik kapılarda arıza yapabilir. İşte Otomatik Kapı Servisi ne ihtiyaç duyduğunuz zaman sizleri yarı yolda bırakmayacak bir çözüm ortağı olarak sizlere uzun yıllardan beridir hizmet vermekteyiz.

bahce-kapisi-motoru-2
bahce-kapisi-motoru-4
bahce-kapisi-motoru-5